Portal Mapowy Gminy Wojsławice
opublikowano: 2018-01-03 10:54:46

Drodzy mieszkańcy Gminy Wojsławice

Miło nam poinformować, że od dziś wszyscy mieszkańcy gminy Wojsławice oraz turyści odwiedzający nasze piękne tereny mogą przeglądać zasoby Portalu Mapowego Gminy Wojsławice.
Portal Mapowy dostępny jest pod adresem: http://portal.gison.pl/wojslawice.
Można również korzystać z niego klikając na baner dostępny na naszej stronie.

Szybki dostęp do informacji

W serwisie mapowym znajdziemy tematyczne warstwy - zdjęcia lotnicze (ortofotomapę), działki ewidencyjne, drogi, budynki czy numerację adresową. Wyszukiwarka pomoże znaleźć nam numer działki oraz wskaże numer adresowy budynku.

Dla kogo przeznaczony jest Gminny Portal Mapowy?

Gminny Portal Mapowy służy zarówno mieszkańcom jak i pracownikom samorządowym. Możemy od teraz w prosty sposób gromadzić wszystkie dane przestrzenne w jednym miejscu. Pracownicy mają w ten sposób szybki wgląd do informacji o terenie, mieszkańcach i środowisku, a inwestorzy i turyści mogą samodzielnie uzyskać ważne informacje.

Proste w obsłudze narzędzia

Poza standardowymi narzędziami nawigacyjnymi, takimi jak przybliżanie i oddalanie, portal wyposażony jest w wyszukiwarkę miejscowości, działek ewidencyjnych i adresów. Posiada funkcję identyfikacji obiektów, włączania i wyłączania warstw tematycznych. Możliwe jest również zmierzenie odległości między interesującymi nas punktami, obliczenie powierzchni (np. działki budowlanej) i wydrukowanie zaznaczonego obszaru.

powrót